Rezervační systém

Každý, kdo chce rezervovat, se musí zaregistrovat do rezervačního systému.

Každý by se měl zaregistrovat sám, členem se stane po zaplacení členského příspěvku - pak mu nastaví skupinu obsluha.

Je možno rezervovat buď 1 hodinu na singl - zadává se pak ještě jeden další hráč, nebo dvě hodiny na debl - zadávají se další tři hráči. V tabulce vyberu volný kurt a hodinu, označím a v dalším kroku se zadávají spoluhráči (člen jmenovitě nebo host). Ceny jsou teď nastaveny takto: 8-14 (180Kč), 14-21 (240Kč). Platba na kredit přes platební bránu (ComGate), v hotovosti vyjímečně správci.

V systému jsou tyto "Uživatelské skupiny":

"Člen" - registrovaný uživatel po zaplacení členství (4000,-Kč), zároveň získává kredit 240 Kč. - může rezervovat až 7 dní (168 hodin) dopředu: 1 hod na rezervaci singlu nebo 2 hod na rezervaci čtyřhry, max 2 rezervace na den, max 14 hodin na týden. Pokud jde hrát s členem, neplatí nic. Když s hostem, zaplatí za něj polovinu. Nemá-li kredit, nemůže rezervovat.

"Dopolední člen" - registrovaný uživatel po zaplacení členství (2500,-Kč),zároveň získává kredit 240 Kč. - může rezervovat stejně jako člen, ale jen do 14 hodin. Pokud si zarezervuje po 14 hodině doplatí jako host z kreditu.

"Dítě" - registrovaný uživatel po zaplacení členství (2000 Kč), hraje s trenérem na tréninkových kurtech a může používat mimo pracovní dny 15-19 hodin neobsazené kurty.

"Trenér" - registrovaný uživatel po zaplacení členství (4000,-Kč) - může rezervovat až 7 dní dopředu, max 1 hod na 1 rezervaci, počet hodin za den, rezervací za den a hodin za týden není omezen. Trénuje-li člena platí ze svého kreditu 50 Kč, za hosta zaplatí navíc ze svého kreditu polovinu kurtu. Rezervovat může jen s kreditem. Na trénink budou v určitých časech vyhrazeny kurty (1, 2, 3, 10) a betonové hřiště u odrazových zdí.

"Host" - registrovaný uživatel - může rezervovat den (24 hodin) dopředu, max 2 hod na 1 rezervaci, max 2 hod na den, max 2 rezervace na den. Rezervace je možná jen s kreditem. Pokud jde hrát s členem, platí polovinu.

Do limitu hracích hodin se každému počítá, když rezervuje i když je pozván. V pracovní dny od 16 do 19 hodin lze dopředu rezervovat jen 3x za týden.

Rezervaci je třeba rušit co nejdříve - až 5 hodin před termínem lze bez sankce. Později se bere jako uskutečněná a strhne se z kreditu. Členovi se toleruje 1x nezrušená rezervace, při dalším pozdním stornu během jednoho týdne se mu zruší jeho naplánované rezervace a nebude mít možnost 14 dní rezervovat.

Rezervaci nelze měnit - lze pouze zrušit a zadat novou.

V případě, že se spoluhráč ze závažného důvodu nedostaví včas, je možno pozvat náhradníka. Je-li to host, je třeba zaplatit dodatečně správci. Toto hraní s náhradníkem by se nemělo zneužívat.

V případě nepřízně počasí je třeba sledovat jestli obsluha nezrušila rezervace, případná platba se v takovém případě vrací na kredit.

Rezervaci po začátku hodiny již v systému nelze zadat (jedině obsluha), pokud je kurt v rezervačním systému neobsazen, je možno (hosté po domluvě s obsluhou) pokračovat ve hře další hodinu.

Otvírací doba bude v sezóně (duben - říjen) od 8 do 21 hodin. Je třeba zadávat rezervace v závislosti na denním světle.